Pięciokomorowy system zapewnia doskonałą ochronę cieplną oraz silne tłumienie hałasu. Dwie uszczelki z powierzchniami ukierunkowanymi – jak profile – ze spadkiem 15 stopni dają doskonałą ochronę przed niekontrolowaną wymianą powietrza i znakomicie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia. Pewne osadzenie szyby w profilu o głębokości 24 mm powoduje, że okno staje się bezpieczne i trudniej je sforsować niepożądanym gościom oraz pozwala ograniczyć skraplanie się na szybie pary wodnej. Możliwość stosowania szyb o grubości od 14 do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili. Profile skrzydła i ramy okiennej mają w sumie wysokość jedynie 118 mm, co sprawia, że okno posiada większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie.

Okna VEKA wyposażone są:

  • w szyby o współczynniku przenikania ciepła K=1,0
  • okucia Roto NT
  • wzmocnienia ze stali ocynkowanej

Perfectline – skrzydło nielicowane

Równe i gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji. Zlicowane listwy przyszybowe powodują, że skrzydło ma jednolity, łagodny kształt. System 5-cio komorowy pozwala uzyskanie lepszej izolacyjności cieplnej jak i również na lepsze wytłumienie hałasu.

Perfectline – skrzydło półzlicowane

Elegancki wygląd dzięki ściętymi krawędziami profili. Optymalna statyka przyczynia się do długotrwałego zachowania wszystkich funkcji i wartości. To oferta kierowana dla Klientów dla których nie tylko cena ale i wygląd okna ma duże znaczenie. Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala na lepsze odprowadzenie wody ściekającej po profilach podczas deszczu.

Perfectline-Oval – skrzydło półzlicowane

Wyróżniająca się zaokrąglonymi konturami skrzydła, elegancka linia profili Perfectline Oval sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. Nowoczesna linia kształtów cieszy nie tylko oko ale pozwala również na nowoczesny wystrój zarówno wnętrza jak i zewnętrznej strony budynku.

Perfectline-Swing – skrzydło półzlicowane

Nowe profile Perfectline Swing charakteryzują się ponadto zaokrągloną linią ramy, co nadaje kształtom wykonanych z nich okien wyjątkowej estetyki. W efekcie uzyskujemy wzornictwo spełniające najwyższe wymagania.