System Gealan

Oryginalny niemiecki profil produkcji GEALAN, gwarantuje niezmienność parametrów gotowego wyrobu. Ochrona antywłamaniowa dzięki przesuniętemu 13 mm do wewnątrz rowkowi okuciowemu Euro. Wszystkie systemy GEALAN zarówno z uszczelką oporową jak i środkową, zarówno w wersji niezlicowanej jak i półzlicowanej spełniają wymogi architektoniczne dotyczące jakości, designu, funkcjonalności, statyki, komfortu, trwałości, łatwej pielęgnacji i ekologii.

Okna Gealan wyposażone są:

  • w szyby o współczynniku przenikania ciepła K=1,0
  • okucia Winkhaus
  • wzmocnienia ze stali ocynkowanej

Gealan 5 komorowy prosty

Jest to 5-komorowy profil o głębokości ramy 62mm. Profil łatwy w utrzymaniu czystości, niewrażliwy na warunki pogodowe. Okna wykonane z tego profilu gwarantują Państwu wysoką oszczędność ciepła. Możliwość stosowania szyb zespolonych do 33mm.

Gealan 5 komorowy półzlicowany

Nowa kombinacja profili półzlicowanych jest niezwykle nowoczesnym i eleganckim rozwiązaniem. Dzięki głębokości ramy wynoszącej 62 mm i skrzydła 73mm, oraz jego pięciokomorowej budowie daje zupełnie nowe perspektywy w dziedzinie ochrony cieplnej, i izolacyjności dźwiękowej oraz stabilności. Nowoczesne zaokrąglone skrzydło oraz zaokrąglona listwa przyszybowa tworzą jedyne w swoim rodzaju połączenie, które dodaje lekkości oknu.

Gealan 6 komorowy prosty

Okna 6-komorowe są bardzo odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych, wyjątkowo trwałe, stabilne i łatwe w pielęgnacji. W przeciwieństwie do okien z innych materiałów- nie trzeba będzie tracić czasu na ich szlifowanie, malowanie czy lakierowanie. Na pewno także zachowają swój kształt, ponieważ ich wzmocniona dodatkowym profilem stalowym konstrukcja zapewnia wysoki poziom sztywności.

Gealan 6 komorowy półzlicowany

Szersze profile to szczelniejsze okna. 6-komorowe profile Gealan stanowią skuteczną zaporę przed hałasem i chronią zdrowie każdego domownika. Dostępne od teraz w standardzie okna 6-komorowe mają profil szerszy o 4mm od tradycyjnych pięciokomorowych okien. Co to znaczy? Jeszcze wiecej ciepła i jeszcze wiecej oszczędności. Dostrzeżesz je nie tylko w trakcie srogiej zimy.

Materiały do pobrania

Zaokrąglone kontury System 8001 8096

Dobry wybór System 8001 8095